Gry - sprawdź na Ceneo

Weekend z RAINBOW SIX SIEGE

  • Rajsi
  • 20.11.2019
  • 0

Kolejny weekend z darmową grą! 

Jeśli nie macie planów na weekend to świetnie się składa bo możecie pograć zupełnie za darmo wraz ze znajomymi!
Otóż Ubisoft organizuje darmowe granie w Rainbow Six Siege.

Przez cały weekend możemy testować zupełnie za darmo wyżej wymienioną produkcję. Oferta bowiem trwa od 21 listopada, godziny 17:00 dla PC, 14:00 dla PS4 oraz 9:00 dla Xbox One.
Pogramy aż do 25 listopada, godziny 21:00 dla PC, 14:00 dla PS4 oraz 8:00 dla Xbox One. Jak już się domyślacie – z oferty skorzystają wszyscy, ponieważ tyczy się ona graczy na PCPlayStation 4 oraz Xbox One. Bawić będziemy się mogli w udostępnionej, pełnej wersji gry, wraz ze wszystkimi mapami i trybami.

Tym razem zarówno gracze PS4 jak i Xbox One potrzebują subskrypcji abonamentów, by móc skorzystać z weekendu. Mowa tutaj oczywiście o PS+ oraz Xbox Live Gold.

Mimo, że oferta zaczyna się jutro, to już teraz można pobierać produkcje na poszczególne platformy. Będzie możliwość oczywiście zagrania z graczami, którzy posiadają już grę lub także korzystają z darmowego weekendu.

Skąd pobierać?

Jeśli gra nam się spodoba możemy kupić ją ze zniżką sięgającą nawet 70% w oficjalnym sklepie. Wówczas wszystkie poczynione postępy podczas weekendu zostaną przeniesione.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl