Gry - sprawdź opinie

Darmowe granie przez weekend na Steam

  • Rajsi
  • 5.03.2021
  • 0

Jest piątek więc to czas na nowe darmowe granie przez weekend! 

Przypomnijmy najpierw, że od wczoraj możemy pobrać zupełnie za darmo Wargame: Red Dragon, dzięki nowej akcji w Epic Games Store – TUTAJ znajdziecie więcej szczegółów. Dodatkowo gracze Xbox również znajdą coś dla siebie, ponieważ przez weekend możemy przetestować dwie gry na konsole od Microsoftu – jeśli jesteście zainteresowani to zapraszamy TUTAJ.

Dzisiaj przychodzimy z czymś dla graczy PC!
Otóż na platformie Steam możemy skorzystać z darmowego weekendu z naprawdę ciekawymi grami. Do dyspozycji mamy 2 tytuły, które warto przetestować zupełnie za darmo póki mamy na to okazję.
Pierwszym z nich jest DIRT 5 czyli świetna gra wyścigowa, w której możemy zwiedzić cały świat razem z wielkim wachlarzem samochodów i pościgać się na ekstremalnych i zróżnicowanych trasach.
Dla graczy, którzy chcieliby pograć w coś bardziej sportowego również się coś znajdzie. Otóż drugą propozycją jest NBA 2K21 czyli tytuł którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – jeśli lubicie koszykówkę to polubicie również tę produkcję.

Cała akcja jest oczywiście ograniczona czasowo. W powyższe produkcje możemy zagrać do poniedziałku – 8 marca. Po tym czasie tytuły znikną z naszej biblioteki, lecz jeśli postanowimy je kupić to możemy skorzystać z dość sporych przecen. Wszystkie poczynione postępy zostaną wówczas przeniesione.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *