Gry - sprawdź opinie

Weekend z Cities: Skylines

  • Rajsi
  • 13.02.2021
  • 0

Kolejna oferta na weekend!
Najpierw przypomnijmy jednak, że do czwartku możemy pobierać zupełnie za darmo Halcyon 6: Starbase Commander, dzięki nowej akcji w Epic Games Store – TUTAJ dowiedziecie się więcej. Dodatkowo przez weekend możemy również zagrać w 3 ciekawe gry na XboxTUTAJ szczegóły!


Dzisiaj przychodzimy z ofertą dla graczy, którzy chcą przez weekend trochę pobudować…
Mowa tutaj o symulatorze budowania miasta czyli świetnym Cities: Skylines. Jeśli więc macie ochotę zbudować swoje miasto i zarządzać nim jak najlepiej potraficie to możecie pobierać tytuł zupełnie za darmo. Akcja toczy się na Steam, więc z oferty skorzystają tylko gracze PC.

  • TUTAJ pobierzecie produkcję!

Oczywiście okazja jest ograniczona czasowo i potrwa do poniedziałku – 15 lutego, godziny 19:00.
Po tym czasie gra zniknie z naszej biblioteki. Jeśli jednak tytuł nam się spodoba to możemy go kupić na Steam aż 75% taniej. Wówczas nasze miasto i poczynione postępy powinny zostać zachowane.

Na Steam czytamy:
Cities: Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą ci poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwego, żyjącego miasta, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki budowy miasta. 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *