Gry - sprawdź opinie

We Were Here za darmo dla graczy PlayStation

  • Rajsi
  • 10.02.2021
  • 0

Ostatnio mamy dużo możliwości zdobyć kilka ciekawych gier za darmo. Przypominamy, że do jutra możemy pobierać For The King oraz Metro: Last Light Redux – TUTAJ szczegóły!
Dodatkowo przez tydzień możemy zdobyć darmowego Assassin’s Creed’a Chronicles: ChinaTUTAJ możecie przeczytać szczegóły.

Powyższe oferty skierowane były w głównej mierze do graczy PC. Dzisiaj przychodzimy jednak z czymś dla graczy konsolowych.
Otóż w PS Store możemy zdobyć zupełnie za darmo ciekawą, kooperacyjną gierkę z elementami logicznymi, mowa tutaj o We Were Here. Produkcja jest do zdobycia zupełnie za darmo do 22 lutego na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jedynym haczykiem jest jednak potrzeba posiadania abonamentu PS Plus, by móc skorzystać z oferty. Oczywiście jeśli dodamy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze.

Jednak dla graczy PC również się coś znajdzie, ponieważ na Steam również spotkamy tę ofertę, także grę możemy ponadto dodać do naszej biblioteki Steam.

W PS Store czytamy: 
We Were Here to pierwszy odcinek serii samodzielnych, nastawionych na współpracę gier przygodowych z elementami logicznymi. Dwaj gracze utykają w porzuconym zamczysku – gracz 1 przebywa w małej odciętej od reszty budowli części zamku, podczas gdy gracz 2 przemierza korytarze w poszukiwaniu partnera. Każda komnata wystawia na próbę Wasz spryt i zdolność do komunikacji wyłącznie przy pomocy głosu.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *