Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Watch Dogs Legion

  • Rajsi
  • 12.06.2019
  • 0

Kolejne wieści z E3! 

Na targach E3 pojawiło się wiele ciekawych rzeczy. Informowaliśmy o Dying Light 2TUTAJ informacje oraz o Cyberpunk 2077 – szczegóły TUTAJ.

Bardzo interesującym elementem był tytuł przedstawiony przez Ubisoft. Mowa tutaj o trzeciej odsłonie Watch Dogs czyli Watch Dogs Legion.
Premiera gry zaplanowana jest na 6 marca 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Akcja produkcji toczy się w Londynie po Brexicie czyli opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanie. Wydarzenie to w grze miało miejsce 29 marca 2019 roku.
Po tamtych wydarzeniach świat, a zwłaszcza omawiany kraj kolosalnie się zmienił. Mocno rozwinęła się automatyzacja oraz sztuczna inteligencja. Na ulicach pojawiło się wiele dronów, kamer oraz przyszłościowych samochodów. Niestety wzrósł także poziom bezrobocia oraz przestępczości.

Bardzo ciekawym elementem w tytule jest to, że będziemy mogli przejąć każdą postać i nią kierować. Mocno przyda nam się to do budowania swoistego ruchu oporu czyli znanej już grupie DedSec przeciwko nowym rządom. Będziemy mogli zatem wcielić każdego do naszej grupy, co za tym idzie zbudować ją według naszych upodobań.
Każda z napotkanych postaci będzie miała swoją historie, umiejętności i predyspozycje więc tylko od nas zależy jaką ekipę stworzymy.

W grze znajdzie się duży wachlarz ciekawych broni, gadżetów oraz umiejętności. Warto jednak nie zapominać, że najważniejszym elementem gry będzie nasz smartfon. To dzięki niemu będzie możliwe hakowanie dronów czy różnych systemów. Walczyć z przeciwnikami będziemy mogli po ciuchu poprzez wykorzystywanie właśnie hakowania czy w otwartej walce dzięki zabójczym broniom.

Zwiedzać Londyn zachwycając się nad Big Benem, Tower Bridge czy London Eye będziemy mogli w pojedynkę lub z maksymalnie trzema znajomymi poprzez tryb kooperacji.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo