TELEDYSK - TO THE TOP

Watch Dogs: Legion pojawi się także na PS5 i XBOX SCARLETT

  • Rajsi
  • 6.11.2019
  • 0

Ostatnio informowaliśmy, że premiera Watch Dogs: Legion zostanie nieco opóźniona.
Gra zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2020 roku. Dokładnie mowa jest o okresie między 1 lipca, a 31 grudnia. Niestety nie znamy już dokładnej daty.
Wszystko przez słabe przyjęcie The Division 2 oraz Ghost Recon: Breakpoint wśród graczy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Dzisiaj przychodzimy z wiadomością, że Watch Dogs: Legion będzie grą międzygeneracyjną!
Oznacza to, że prawdopodobnie najpierw WD ukaże się na znanych nam obecnie konsolach czyli PS4 oraz Xbox One. Tytuł jednak ma także trafić na przyszłe, nowe konsole czyli PS5 oraz Xbox Scarlett.

Pamiętamy, że było dokładnie tak samo z chociażby GTA V – w tym przypadku mowa o PS3, Xbox 360 i przejściu na obecne konsole.
Watch Dogs: Legion po zadebiutowaniu na nadchodzące konsole z pewnością wykorzysta wszystkie nowoczesne funkcje, które będą oferować urządzenia.


Gdyby ktoś zapomniał to poniżej znajdują się informacje o grze: 
Akcja produkcji toczy się w Londynie po Brexicie czyli opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanie. Wydarzenie to w grze miało miejsce 29 marca 2019 roku.
Po tamtych wydarzeniach świat, a zwłaszcza omawiany kraj kolosalnie się zmienił. Mocno rozwinęła się automatyzacja oraz sztuczna inteligencja. Na ulicach pojawiło się wiele dronówkamer oraz przyszłościowych samochodów. Niestety wzrósł także poziom bezrobocia oraz przestępczości.

Bardzo ciekawym elementem w tytule jest to, że będziemy mogli przejąć każdą postać i nią kierować. Mocno przyda nam się to do budowania swoistego ruchu oporu czyli znanej już grupie DedSec przeciwko nowym rządom. Będziemy mogli zatem wcielić każdego do naszej grupy, co za tym idzie zbudować ją według naszych upodobań.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *