TELEDYSK - TO THE TOP

Watch Dogs: Legion – data premiery, gameplay i trailer

  • Rajsi
  • 15.07.2020
  • 0

Na Ubisoft Forward pokazano wiele ciekawych gier i dowiedzieliśmy się wielu interesujących informacji.
Na konferencji ujawniono Far Cry 6, zobaczyliśmy pierwszy zwiastun oraz wiemy kiedy tytuł się ukaże – więcej informacji o Far Cry 6 TUTAJ.
Dodatkowo mieliśmy szansę obejrzeć 30-minutowy gameplay z nowego Assassin’s Creed’a Valhalla oraz dowiedzieliśmy się kiedy produkcja ujrzy światło dzienne – TUTAJ szczegóły.


Dzisiaj przychodzimy z kolejną nadchodzącą nowością zaprezentowaną na Ubisoft Forward!
Mowa tutaj o Watch Dogs: Legion.
Studio pokazało nam aż dwa materiały prezentujące tytuł. Zobaczyliśmy krótki, lecz bardzo dynamiczny zwiastun oraz fragmenty rozgrywki prosto z gry, dzięki którym mogliśmy poznać pewne cechy, mechanizmy i zdolności produkcji!

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Watch Dogs: Legion pojawi się 29 października 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, a później również na nowe generacje.

Gdyby ktoś zapomniał to poniżej znajdują się informacje o grze: 
Akcja produkcji toczy się w Londynie po Brexicie czyli opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanie. Wydarzenie to w grze miało miejsce 29 marca 2019 roku.
Po tamtych wydarzeniach świat, a zwłaszcza omawiany kraj kolosalnie się zmienił. Mocno rozwinęła się automatyzacja oraz sztuczna inteligencja. Na ulicach pojawiło się wiele dronówkamer oraz przyszłościowych samochodów. Niestety wzrósł także poziom bezrobocia oraz przestępczości.

Bardzo ciekawym elementem w tytule jest to, że będziemy mogli przejąć każdą postać i nią kierować. Mocno przyda nam się to do budowania swoistego ruchu oporu czyli znanej już grupie DedSec przeciwko nowym rządom. Będziemy mogli zatem wcielić każdego do naszej grupy, co za tym idzie zbudować ją według naszych upodobań.

ZWIASTUN:

FRAGMENTY ROZGRYWKI:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *