Laptopy i komputery - porównaj ceny

Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020 również za darmo od Epic

  • Rajsi
  • 20.09.2020
  • 0

Ostatnio informowaliśmy Was, że na Epic Games Store znów można pobrać darmową grę – Stick It To The Man!. Początkowo była mowa o tylko jednej produkcji, lecz Epic dołożyło jeszcze dwie pozycje.
Nowe, darmowe tytuły nie są byle jakie, ponieważ firma dała nam możliwość pobrania również Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020.

Pamiętajmy, że cała akcja już trwa, a zakończy się w czwartek – 24 września. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gier póki można to zrobić za darmo!

  • Watch Dogs 2TUTAJ
  • Football Manager 2020TUTAJ
  • Stick It To The Man! – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Watch Dogs 2:
Wciel się w postać Marcusa Hollowaya, genialnego młodego hakera mieszkającego w sercu narodzin rewolucji technologicznej – rejonie Zatoki San Francisco.
Wstąp w szeregi DedSec – najsłynniejszej organizacji hakerskiej. Twoim celem jest zniszczenie ctOS 2.0 – inwazyjnego systemu operacyjnego, który steruje ludzkimi zachowaniami na masową skalę.

Football Manager 2020:
W Football Manager 2020 liczy się każda decyzja. Dzięki nowym opcjom i dopracowanej mechanice gry, która wynagradza planowanie i postępy jak nigdy dotąd, możesz rozwijać i szlifować wyjątkową tożsamość swojego klubu i siebie jako menedżera.

Stick It To The Man!:
Pewnego zwykłego dnia Ray’owi, kontrolerowi kasków ochronnych, przytrafia się dziwaczny wypadek i budzi się z długą różową macką spaghetti wystającą z mózgu. Ray zyskuje niezwykłą umiejętność czytania w ludzkich myślach. Nasz bohater potrafi zmieniać świat z kartonu, rozrywając i składając go oraz wykorzystując szalone naklejki w celu rozwiązywania niesamowitych zagadek!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *