Tin 200 – Paulina testuje

  • Paulina
  • 20.04.2019
  • 4

Pewnie nie raz doświadczyliście takiej sytuacji, kiedy to czekaliście na premierę nowego tytułu lub kolejną część swojej ulubionej gry, a kiedy ujawniono wymagania systemowe złapaliście się za głowę, bo wraz z nową grą trzeba było sprawić sobie kolejny nowy podzespół do PC, lub co gorsze, nowy laptop. W takich sytuacjach, jak wiadomo,najlepiej jest wyposażyć się w konsolę. Obecnie sprzęt ten nie służy tylko i wyłącznie do pykania w nasze ulubione gry, ale też możemy korzystać z usług VoD, czy po prostu pobuszować w internetach. Jednak jest coś, co zawsze od konsoli jej nowych posiadaczy odstrasza. Jest to gamepad. Odwołując się do moich osobistych doświadczeń, byłam sfrustrowana, kiedy to już konsola podłączona, gra odpalona, a ja nie potrafię nawet poruszać moim Asasynem! W chwilach tej słabości nie raz chciałam się poddać i porzucić kolejną nowiutką część mojej ulubionej serii, wiedząc, że przecież kiedy gram na laptopie jestem dobra, ale tam nówka nawet nie ruszy.
I w tym momencie przychodzi nam z odsieczą Genesis. Chwalić i wielbić za to, co nam dali, a mianowicie promyk z nieba Adapter TIN 200. Dzięki niemu możemy na konsoli grać za pomocą klawiatury i myszki, a nie tych kulawych padów. Czy to nie cudowne??? Ten dar z niebios jest drobnym metalowym pudełeczkiem, które łączy klawiaturę i myszkę poprzez USB z naszym padem i konsolą w dziecinnie łatwy sposób dzięki Plug & Play bez żadnych sterowników. I nie myślcie, że to słabe i pewnie biednie działa, bo właśnie działa i to bardzo precyzyjnie. Aż sama byłam zaskoczona, że czułość i płynność myszy jest tak dokładna jak w PC czy laptopie.
Granie w gry ma być rozrywką, ma nam dawać przyjemność, a skoro nie idzie nam na padzie i popadamy w gniew, to czemu nie podłączyć sobie klawiatury i myszy i cieszyć się z rozgrywki pełną gębą? Dla mnie Tin 200 to zbawienie i nie wyobrażam sobie jego braku przy niektórych tytułach, a zresztą, musicie sami spróbować czy nie będziecie lepsi od kolegów grających na padach, a ja Wam tylko zdradzę, że to nawet pewniak.

  • Ciekawe. wszędzie piszą że lag okropny i nie da się w żadnego FPSa popykać a tu napisane że ok. Wyczuwam płatną promocję całkowicie nieautentyczną

    • Artykuł jest z początku 2019 roku. Od tamtego czasu pojawiło się sporo aktualizacji systemowych, do tego wyszła nawet nowa generacja konsol. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć jak obecnie działa adapter, jednak w tamtym czasie działał bardzo dobrze. Minęło już sporo czasu, sam system PlayStation numerowany już jest od 8.x, także wszystko poszło mocno do przodu 😉

      Dodam tylko, że osobiście testowałem adapter na PS4 Pro z systemem w wersji 6.x z początku 2019 roku, obecnie jest 8.x, więc proponuję sugerować się najnowszymi artykułami.

  • A czy będzie działać na xone s w bf5?

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *