The Last of Us 2 w 60 FPS’ach dzięki najnowszej aktualizacji

  • Rajsi
  • 19.05.2021
  • 0

Fani The Last of Us 2 powinni być z dzisiejszej wiadomości bardzo zadowoleni!

Otóż totalnie nieoczekiwanie, The Last of Us 2 dostało świetną aktualizację, która poprawia jakość na PlayStation 5. Jak wiadomo w TLoU 2 możemy zagrać na konsoli PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności. Oznacza to, że gra zbudowana jest głównie pod konsole starszej generacji i nie wykorzystuje ona w pełni potencjału PlayStation 5, aż do dziś!

Twórcy gry, niespodziewanie wprowadzają do swojej produkcji aktualizację 1.08 na konsolach PlayStation 5, dzięki której tytuł zyskuje mocno na wydajności. Od teraz w The Last of Us 2 możemy zagrać w pełnych 60 FPS’ach co znacznie poprawi płynność gry. Oprócz tego aktualizacja dodała renderowanie obrazu o wyższej rozdzielczości, niż dotychczas. Możemy się również spodziewać, że czasy ładowania gry znacznie się skrócą. Oznacza to, że od teraz The Last of Us 2 w pełni wykorzystuje moc PlayStation 5, także z pewnością rozgrywka będzie znacznie przyjemniejsza.

Oczywiście aktualizacja 1.08 jest już dostępna, także wystarczy włączyć swoją konsolę PlayStation 5 i łatka automatycznie się pobierze.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *