Gry - sprawdź na Ceneo.pl

THE LAST OF US 2 – data premiery oraz nowy trailer

  • Rajsi
  • 24.09.2019
  • 0

Super informacje na temat The Last of Us 2! 

Zapewne każdy zna bardzo dobry tytuł jakim jest The Last od Us. To przygodowa gra akcji z elementami survival horroru, wyprodukowana przez studio Naughty Dog. Oczywiście jest to produkcja ekskluzywna na PlayStation także gracze właśnie tej konsoli powinni być obeznani z tą grą.
Fabuła The Last od Us jest skupiona na apokalipsie „zombie”, a w zasadzie zarażonych. Jako Joel czyli główna postać staramy przeżyć się w zmieniającym i niebezpiecznym świecie wraz z Ellie czyli dziewczyną, którą mamy pod „opieką”. Jedynka pokazała się w 2013 roku, lecz teraz czas już na drugą część!

Do tej pory deweloperzy nie podali daty premiery The Last od Us 2, jednak właśnie się to zmieniło.
Oficjalnie, druga część The Last of Us ma pojawić się 21 lutego 2020 roku na konsolach PlayStation 4.

W sieci pojawił się także nowy trailer dotyczący gry!
Prezentuje on się naprawdę niesamowicie. Grafika oraz różne mechaniki walki czy poruszania się wprost zwalają z nóg. Widać olbrzymi postęp względem pierwszej części.
Możemy dostrzec, że oprócz opustoszałej i wyniszczonej miejskiej jungli, przyjdzie nam zwiedzać także klimat zimowy co jest interesującą nowością. Zobaczymy także walkę Ellie z zarażonymi oraz w sporej ilości również z ludźmi. Dowiemy się także jakie motywy ma Ellie oraz kogo spotyka na swojej drodze.
Nie spoilerujemy, więc zapraszamy do oglądania i przekonania się o wszystkim samemu!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo