Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Techland łączy siły ze Square Enix przy Dying Light 2

  • Rajsi
  • 30.05.2019
  • 0

Bardzo ciekawa informacja! 

W dzisiejszym dniu Techland poinformował, że łączy siły wraz z dużą firmą czyli Square Enix. Wszystko tyczy się dystrybucji Dying Light 2 w obu Amerykach.
Całkiem możliwe zatem, że Dying Light 2 będzie naprawdę porządnym tytułem przez co obie firmy chcą dokładnie wypromować grę by dotarła do jak największej ilości graczy.

Partnerstwo ze Square Enix, jest dla nas niesłychanie ekscytujące. Daje ono obu stronom niezwykłe możliwości, z których skorzystamy by zaprosić graczy w obu Amerykach do świata, nazywanego przez nas Modern Dark Ages” – mówi Ed Lin, Head of Marketing w Techlandzie.

Jesteśmy podekscytowani tym, że nasza współpraca z Techlandem dotyczyć będzie Dying Light 2, jednego z najbardziej oczekiwanych przez branżę tytułów. Dying Light 2 to ambitny i innowacyjny projekt, który z pewnością zachwyci graczy. Ta gra bardzo dobrze pasuje do naszego portfolio i nie możemy się doczekać momentu, gdy na E3 poznamy więcej szczegółów” – mówi John Heinecke, Chief Marketing Officer w Square Enix.

Więcej informacji o tym poznamy na targach E3.
Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Dying Light 2. Wiemy jednak, że ma się pojawić na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Oto co jeszcze pisze sam wydawca:
Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, nazwaną Współczesnym Średniowieczem. To bezlitosna i brutalna rzeczywistość w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, ale również nie mający zahamowań ludzie. Podejmuj moralnie skomplikowane decyzje, zobacz na własne oczy, jaki mają wpływ na transformację chylącego się ku upadkowi miasta. I zdecyduj o jego losie.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo