Tak prezentuje się pełna mapa w Forza Horizon 5

  • Rajsi
  • 16.08.2021
  • 0

Jak wiemy Forza Horizon 5 zbliża się do nas wielkimi krokami.
Nowa odsłona kultowej serii ukaże się już 9 listopada 2021 roku na komputerach z Windowsem 10 oraz na konsolach Xbox One i Xbox Series. Przypomnijmy od razu, że Forza Horizon 5 zabierze nas do Meksyku czyli nowej lokalizacji, w której przyjdzie nam jeździć.

Dzisiaj przychodzimy z drobną, lecz dość fajną ciekawostką i nowością. Otóż poznaliśmy wielkość oraz zróżnicowanie całej mapy w Forza Horizon 5. Twórcy niedawno udostępnili pełną mapę po której przyjdzie nam jeździć i ścigać się z innymi. Trzeba przyznać, że jest ona dość spora i naprawdę różnorodna. Widać, że przyjdzie nam zwiedzać faktycznie różnego rodzaju biomy i że jest w dużej części zakryta drogami, co przyczyni się na większą możliwość jazdy.

Jeśli o mapie mowa, przypomnijmy od razu, że w grze będziemy mieli dostępnych kilka „biomów„: CanyonTropical CoastFarmlandArid HillsJungleLiving DesertRocky CoastSand DesertSwampUrban City of Guanajuato.
W Forza Horizon 5 spotkamy to co z Meksykiem kojarzy się najbardziej czyli wielkie kaniony oraz rozległe pustynie. Oprócz tego będziemy mogli pojeździć na nieco bardziej dzikich terenach jak tropikalne dżungle, w których z pewnością przyda nam się off-roadowy samochód. Jak już o off-roadzie mowa to oczywiście nie będzie mogło zabraknąć mokradeł oraz bagien, a także górskich szczytów.
Oprócz tego napotkamy się na piękne piaszczyste oraz kamienne plaże, które będą otoczone malowniczymi klifami.

OTO OFICJALNA MAPA W FORZA HORIZON 5: (kliknij aby powiększyć)

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *