Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Szykuję Making Of – GTA Real Life

  • Paveł
  • 4.09.2018
  • 0

Film GTA Real Life jest już dostępny na kanale od 30 sierpnia. Jeszcze w tym tygodniu, najprawdopodobniej bliżej końca tygodnia (być może w piątek, jednak jeszcze nie mogę tego potwierdzić), opublikuję specjalny film zza kulis. Making of, czyli jak to było kręcone.

Zobaczycie różne wpadki, a także jak wyglądała nasza praca na planie, a uściślając – w środku Gliwic i Pyskowic. Było zabawnie, czasem poważnie, choć dominował raczej dobry, pozytywny humor.

Dodam tylko iż były to bardzo gorące dni, chyba najbardziej upalne tego roku. Jednego dnia spędziliśmy 12 godzin na mieście (niektórzy z nas 14 godzin), aby nagrać wszystkie sceny. Wypiliśmy tego dnia 45 butelek wody (jedynie 9 osób). Żar i pot lał się niemiłosiernie, ale było warto – nawet pomimo faktu iż spaliło mnie słońce i cierpiałem przez to kilka następnych dni. Innego dnia spędziliśmy 2-3 godziny na torze wyścigowym (ponownie upał), a jeszcze innego 2-3 godziny w klubie muzycznym.

Łącznie 20-21 godzin ciągłej pracy, nagrań, z czego 90% w jeden dzień. Zdawałoby się niewykonalne, ale nam się jakimś cudem udało. Nagraliśmy, zrobiliśmy to, choć zabrakło nam nieco czasu i z pewnych rzeczy musieliśmy zrezygnować. Ostatecznie jestem zadowolony z całej akcji, biorąc pod uwagę to co osiągnęliśmy w stosunku do ilości czasu jaki na to mieliśmy.

Zresztą co Wam będę opowiadał teraz. Jeszcze w tym tygodniu będziecie mogli zobaczyć film na kanale, w którym zobaczycie wszystko na własne oczy.

Jeżeli jeszcze nie zobaczyliście filmu, to koniecznie go zobaczcie jeszcze przed publikacją making of.

 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo