Surviving Mars jako następna darmowa gra tygodnia

  • Rajsi
  • 7.03.2021
  • 1

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gry za darmo, która już niedługo będzie dostępna w Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania jednej produkcji.

Przypomnijmy również, że jeszcze przez kilka dni możemy pobrać za darmo Wargame: Red Dragon – TUTAJ szczegóły!

Tytuł jaki będziemy mogli zdobyć w przyszłym tygodniu to Surviving Mars.

Cała akcja zacznie się już w czwartek –  11 marca i skończy się w czwartek – 18 marca. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • Surviving Mars – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Surviving Mars:
Surviving Mars to symulator zarządzania miastem w realiach sci-fi, którego motywem przewodnim jest kolonizacja Marsa i przetrwanie. Przed podjęciem decyzji o najlepszej lokalizacji dla swojej kolonii wybierz jedną z agencji kosmicznych zapewniających zasoby i wsparcie finansowe. Wznoś kopuły i stwórz infrastrukturę, opracowuj nowe technologie i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej wyszukane sposoby kształtowania i powiększania swojej osady.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *