Gry - sprawdź na Ceneo.pl

”SuperHot” – premiera PS4

  • Bertbert
  • 12.07.2017
  • 0

Już za tydzień pojawi się gra – SuperHot na Playstation 4. Nie jest ona nowa, ponieważ wydana została już na PC w 2016 r. Wersja PS4 ma wspierać system Ps VR. Produkt będzie kosztował około 100 zł. Oczywiście dostaliśmy zwiastun produkcji.


Przypominam, że ta gra jest polskiej produkcji, została zaprojektowana jako praca konkursowa, która spodobała się graczom na tyle, że postanowili wesprzeć projekt kwotą ponad 250 tysięcy dolarów podczas zbiórki na znanym serwisie ”Kickstarter”

Rozgrywka polega na niszczeniu swoich przeciwników, których spotykamy na drodze w kolejnych pomieszczeniach. Gra wyróżnia się bardzo wysokim poziomem trudności i nietypową mechaniką poruszania się postaci.

Gra odbywa się w trzech głównych trybach: kampanii dla pojedynczego gracza, Endless Mode oraz Wyzwań. W pierwszym przypadku rozgrywka podzielona jest na poszczególne misje, w drugim odpieramy kolejne fale nacierających przeciwników w paru nowych poziomach. Tryb wyzwań polega na ponownym przejściu kampanii, tym razem z różnymi modyfikacjami, np. za pomocą miecza, bez żadnej broni lub tylko z jednym życiem.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo