Spider-Man: Miles Morales – pierwszy demo gameplay

  • Rajsi
  • 27.09.2020
  • 1

Jakiś czas temu odbyło się PlayStation Showcase. Poznaliśmy tam cenę oraz datę premiery konsoli PlayStation 5. Jeśli chcecie sobie przypomnieć takowe informacje to zapraszamy TUTAJ!

Na tym samym wydarzeniu pokazano kilka gier, które zmierzają na nową generację. Jedną z nich był zapowiedziany już Spider-Man: Miles Morales.
W sieci pojawił się pierwszy gameplay demo, który naprawdę wygląda niesamowicie. Materiał jest bardzo dynamiczny i pełen akcji, pokazuje on walkę na moście z nowymi przeciwnikami Spider-Man’a. Główny bohater jest wyposażony w nowe umiejętności i skille, które robią duże wrażenie.
Oczywiście wszystko to oprawione jest przepiękną grafiką i rozbudowanymi animacjami, także cały gameplay pokazuje prawdziwą moc PlayStation 5.

Przypomnijmy, że Spider-Man: Miles Morales to samodzielne rozszerzenie, które nie będzie potrzebować do uruchomienia podstawowego Spider-Man’a. Oznacza to, że jest to takie duże DLC z nowym bohaterem i nowymi opcjami, które kupimy całkowicie oddzielnie.
Tytuł otrzyma również usprawnienia techniczneulepszenia mechaniki czy silnika gry, a także poprawienie grafiki. Spider-Man: Miles Morales ma wykorzystać moc i funkcje nowej konsoli PlayStation 5 także możemy się spodziewać rewelacyjnej produkcji.

OTO GAMEPLAY DEMO:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *