TELEDYSK - TO THE TOP

Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 5

  • Rajsi
  • 16.06.2020
  • 3

Niedawno odbył się pokaz od Sony, w którym firma zaprezentowała konsole PlayStation 5 oraz różne tytuły, które zmierzają na nową generację.
TUTAJ dowiecie się nieco o samej konsoli PlayStation 5.

Dzisiaj przychodzimy z informacją o grze, która ukaże się jako ekskluzywna na owej konsoli. Mowa oczywiście tutaj o Spider-Man: Miles Morales.
Spider-Man którego dobrze znamy z PlayStation 4 został bardzo ciepło przyjęty przez graczy. Teraz to samo studio czyli Insomniac Games tworzy nowy tytuł o superbohaterze.

Na wcześniej wspomnianym pokazie od Sony, mogliśmy zobaczyć naprawdę ciekawy i dynamiczny trailer ukazujący nową odsłonę człowieka-pająka. Na początku gracze mieli nadzieję, że będzie to całkowicie nowa część, lecz niestety tak nie będzie.

Spider-Man: Miles Morales to samodzielne rozszerzenie, które nie będzie potrzebować do uruchomienia podstawowego Spider-Man’a. Oznacza to, że jest to takie duże DLC z nowym bohaterem i nowymi opcjami, które kupimy całkowicie oddzielnie.
Tytuł otrzyma również usprawnienia techniczne, ulepszenia mechaniki czy silnika gry, a także poprawienie grafiki. Spider-Man: Miles Morales ma wykorzystać moc i funkcje nowej konsoli PlayStation 5 także możemy się spodziewać rewelacyjnej produkcji.

Nie wiemy dokładnie kiedy pojawi się Spider-Man: Miles Morales, lecz ma to być już w tym roku. Można więc zakładać, że będzie to jedna z gier startowych na nową konsole.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *