Sony zwraca pieniądze za Maneater

  • Rajsi
  • 1.01.2021
  • 0

Ostatnio informowaliśmy Was o nowej ofercie PS Plus, która jest naprawdę dość ciekawa.
Przypominamy, że od 5 stycznia będziemy mogli pobrać Shadow of the Tomb Raider, GreedFall oraz Maneater, które będzie dostępne tylko na PlayStation 5.

Dzisiaj przychodzimy z pewnym zamieszaniem, które powstało przy ostatniej z wymienionych gier – Maneater. Otóż produkcja ta przed ogłoszeniem nowego PlayStation Plus’a była przez pewien czas mocno przeceniona. Gracze, którzy mają wykupiony abonament i ją wtedy kupili czują się oszukani, ponieważ teraz każdy posiadacz PS+ będzie mógł mieć owy tytuł zupełnie za darmo.
Nie jest to czysty ruch ze strony Sony, ponieważ firma najpierw przeceniła grę, by kupiło ją jak najwięcej osób, a potem udostępnia ją za darmo subskrybentom PS Plus.

Dużo graczy było tym faktem oburzonych, lecz na szczęście Sony dostrzegło swój błąd.
Firma wypłaca pieniądze graczom, którzy kupili Maneater na przecenie i mieli wtedy wykupiony abonament PS Plus. Istnieje więc duża szansa, że jeśli ktoś z Was był w takiej sytuacji to niedługo może się spodziewać zwrotu gotówki na swoje konto. Jeśli jednak się to nie stanie, warto napisać do supportu Sony i opisać całą sytuację.

Tagi: / / / /

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *