Gry - sprawdź opinie

Sony rozdaje za darmo Ratchet & Clank

  • Rajsi
  • 1.03.2021
  • 0

Prawie rok temu Sony zainicjował ciekawą akcję, która została nazwana „Play at Home„. Polegała ona na tym, że Sony rozdał ciekawe gierki za darmo, by zachęcić graczy do zostania w domu i przestrzegania kwarantanny wywołanej przez wirusa. Wtedy mogliśmy zdobyć takie tytuły jak Podróż oraz Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a.

Dzisiaj informujemy, że Sony powraca z całą akcją i znów mamy okazję pobrać super gierkę!
Mowa tutaj o kultowym Ratchet & Clank, którego będziemy mogli zdobyć zupełnie za darmo. Akcja zacznie się już jutro – 2 marca, o godzinie 5:00 i potrwa do 1 kwietnia, godziny 5:00. Mamy więc cały miesiąc, by dodać Ratchet & Clank do naszej biblioteki. Oczywiście z okazji skorzystają jedynie gracze PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Na szczęście nie potrzebujemy do całej akcji aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Warto również dodać, że jeśli dodamy tytuł do naszej biblioteki to zostanie on już z nami na zawsze.

  • TUTAJ znajdziemy Ratchet & Clank!

Jest to więc super okazja do zapoznania się lub przypomnienia sobie świetnego klasyka jakim jest Ratchet & Clank przed premierą najnowszej odsłony czyli Ratchet & Clank: Rift Apart.
Co ciekawe – Sony zapowiedziało, że już w niedalekiej przyszłości planuje rozdawać kolejne gierki z okazji Play at Home.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *