Gry - sprawdź na Ceneo

Rockstar traci współtwórcę GTA

  • Rajsi
  • 9.02.2020
  • 0

Jak wiemy Rockstar jest potężną firmą składającą się z naprawdę wielu ludzi, którzy są odpowiedzialni za dzieła tworzone przez studio.
Niestety dowiadujemy się, że nastąpiły pewnie zmiany w firmie.

Otóż Dan Houser odchodzi ze studia po ponad 20 latach pracy. Był on jednym ze współzałożycieli całej firmy oraz osobą odpowiedzialną za wielkie marki takie jak GTA czy Red Dead Redemption. Pracował np. między innymi przy scenariuszu do GTA V.
Ostatnim dniem jego pracy będzie 11 marca 2020, także jak widać jego odejście nastąpi w naprawdę niedalekiej przyszłości.
Nasuwa się pewnie teraz każdemu z Was pytanie – czemu? Niestety nie jesteśmy w stanie na nie odpowiedzieć, ponieważ oficjalnie nie ujawniono powodu opuszczenia firmy przez Dan’a.

Oto komunikat, który dostajemy:
Po dłuższej przerwie rozpoczętej wiosną 2019 roku, Dan Houser, wiceprezes ds. Kreatywnych w Rockstar Games, odejdzie z firmy. Ostatnim dniem Dan’a Housera w pracy będzie 11 marca 2020 r. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za jego wkład. Rockstar Games zbudowało jedne z najbardziej uznanych i odnoszących sukcesy komercyjne światów gier, globalną społeczność zapalonych fanów i niesamowicie utalentowany zespół, który nadal koncentruje się na obecnych i przyszłych projektach.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl