TELEDYSK - TO THE TOP

Rockstar szuka edytora wideo – zwiastun GTA 6?

  • Rajsi
  • 12.01.2020
  • 0

Czyżby GTA 6 nadchodziło? 

Rockstar szuka pracownika na stanowisko „Video Editor„, który ma sprostać naprawdę niełatwym wyzwaniom.
Deweloper podkreśla, że szuka osoby potrafiącej zarejestrować materiał z gry oraz edytować zwiastuny tytułów. Rockstar dodaje, że ma ona to robić na najwyższym poziomie.
Czy oznacza to zatem, że szuka kogoś do pomocy przy zwiastunie GTA 6?

Od jakiegoś czasu w sieci ciągle huczy na temat domniemanej „szóstki” od Rockstar. Nie znamy nadal żadnych szczegółów i konkretów, lecz każdy wyczekuje tytuł ze zniecierpliwieniem.
Znając studio, chce ono nam oferować grę na najwyższym poziomie, które może osiągnąć deweloper. Rockstar wie, że nie może zawieść z GTA VI, ponieważ patrząc na inne gry, technologie czy możliwości, gracze oczekują naprawdę niesamowitej produkcji.

Deweloper wie zatem, że jeśli chce wywrzeć na nas duże emocje to pierwszy zwiastun gry musi być powalający. Bardzo możliwe, że szuka właśnie osoby z dużym doświadczeniem by mogła się ona wykazać i pomóc studiu w stworzeniu dzieła ukazującego pierwsze sceny z GTA VI!

Oto fragmenty ogłoszenia od Rockstar:
Rockstar Games szuka wysoko uzdolnionego i doświadczonego edytora video, który może pracować drużynowo by uchwycić najlepszy materiał z gry oraz edytować trailer’y tytułów na najwyższym standardzie. Najlepszy kandydat będzie posiadał doświadczenie zarówno z dramatem, jak i dokumentem oraz będzie w stanie stworzyć ekscytującą narrację. 
Narracja jest bardzo ważnym aspektem w naszych grach, więc edytor musi umieć przekazać emocjonalną treść związaną z grą w 60-sekundowym formacie.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *