Rockstar pracuję nad poprawą Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

  • Rajsi
  • 15.11.2021
  • 0

Jak ostatnio informowaliśmy Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition okazało się jednak niewypałem. Wielu z graczy oraz recenzentów narzeka na masę błędów oraz niedociągnięć ze strony Rockstar.

Tytuł w ostatnim czasie nawet zniknął ze sprzedaży na oficjalnej platformie Rockstar Games Launcher. Gra nie była możliwa do kupna ani nawet do zagrania przez graczy, którzy produkcję zakupili. Powodem tego były prawdopodobnie pewne pliki w grze, które się w niej znalazły mimo tego, że nie powinny.

Dzisiaj jednak sytuacja wróciła do normy i Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition wróciło na platformę Rockstar Games Launcher. Na stronie supportu możemy zobaczyć nawet, że samo studio przeprasza za niedogodności i zapewnia nas, że pracują oni nad ogólną poprawą gry.

Szczerze przepraszamy za niedogodności. Pracujemy również nad poprawą i aktualizacją ogólnej wydajności, w miarę postępu prac. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za cierpliwość w trakcie rozwiązywania tych problemów.pisze Rockstar Games na stronie Supportu.

Dobrym sygnałem jest jednak to, że faktycznie Rockstar widzi problem i to, że gra, a w szczególności jej błędy nie przypadły graczom do gustu. Dobrze więc, że studio nie olewa sprawę, lecz chce naprawić i aktualizować Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, by wyeliminować wszelkie niepoprawności.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *