Laptopy i komputery - porównaj ceny

Rocket League jako free to play – data premiery

  • Rajsi
  • 22.09.2020
  • 0

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Rocket League zmierza na platformę Epic Games Store. Wraz z tym wydarzeniem wiąże się przejście produkcji na tryb free-to-play.
Oznacz to, że gra będzie zupełnie darmowa dla każdego kto będzie chciał pobrać produkcję na platformach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

Dodatkowo, gdy produkcja wejdzie na nową platformę – EGS, automatycznie zostanie usunięta ze Steam. Gracze, którzy mają już Rocket League w swoich bibliotekach Steam nadal będą mogli grać i korzystać z gry właśnie na tej platformie. Jednak nowi gracze nie będą mieli możliwości zdobycia tytułu na Steam. Będą mogli to zrobić tylko za pomocą platformy Epic Games Store.

Wiemy już kiedy cała akcja będzie miała miejsce!
Otóż już od jutra – 23 września, od godziny 17:00 wszyscy będziemy mogli zupełnie za darmo pobrać Rocket League i grać w niego do woli. Również od jutrzejszego dnia produkcja ukaże się na Epic Games Store i zniknie ze Steam.
Ponadto każdy kto przypisze tytuł do biblioteki Epic do 23 października, dostanie kupon o wartości 10 dolarów do wykorzystania w sklepie Epic’a.

Przypomnijmy również, że Rocket League na Epic Games Store będzie takie samo jak na innych platformach. Dodatkowo będzie również dostępny cross-play także gracze, ze wszystkich platform będą mogli razem pograć.
Ponadto Ci, którzy już zakupili Rocket League na Steam czy na którejś z konsol otrzymają status „Legacy”, dzięki którym dostaną wcześniejszy dostęp do DLC oraz kilka ciekawych bonusów do odebrania w grze.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *