RoboCop: Rogue City czyli wciel się w kultowego RoboCopa

  • Rajsi
  • 12.07.2021
  • 0

Zapewne kojarzycie jedną z najbardziej kultowych serii filmów science-fiction jaką jest RoboCop. Jeśli tak to mamy dla Was świetną informację!

Otóż Wydawca gier NACON, producent TEYON i Metro Goldwyn Mayer (MGM), firma zajmująca się produkcją filmów i programów telewizyjnych ogłaszają, że podejmują współpracę oraz razem będą działać nad nową grą umiejscowioną w świecie RoboCopa. Tytuł będzie oparty o pierwsze trzy filmy z serii i będzie posiadać nową fabułę.
Produkcja ma pojawić się w 2023 roku na konsolach oraz PC. Póki co dokładna data premiery nie jest nam jeszcze znana.

Studia skupiają się na tym, by stworzyć grę, która będzie autentyczna i wierna serii, a jednocześnie będzie ona posiadać własną oryginalną historię, w której wcielimy się w samego RoboCopa. My jako niezawodny policjant będziemy walczyć o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Detroit. Jeśli jesteście fanami filmów z omawianym cyborgiem to z pewnością gra przypadnie Wam do gustu.

  • TUTAJ zobaczycie RoboCop: Rogue City na Steam!

Cieszymy się, że możemy połączyć siły z MGM, aby zaoferować nową wizję popularnej serii, która powstała ponad 30 lat temu. Ta gra idealnie pasuje do realizacji naszego celu, jakim jest oferowanie różnych doświadczeń w grach jak najszerszemu gronu odbiorców.Alain Falc, dyrektor generalny NACON.

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z NACON i Teyon w przywróceniu jednej z najbardziej ponadczasowych własności intelektualnych MGM z powrotem do świata gier i z zupełnie nową fabułą. Film jest znany z wciągającej akcji i złożonej fabuły i cieszymy się, że fani RoboCop będą mogli doświadczyć tego na własnej skórze.Robert Marick, wiceprezes wykonawczy ds. globalnych produktów i doświadczeń konsumenckich w MGM.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *