Gry - sprawdź opinie

Resident Evil Village z trzema darmowymi wersjami demo

  • Rajsi
  • 17.04.2021
  • 0

Nie możecie doczekać się nowej odsłony Resident Evil? Jeśli tak to dzisiaj przychodzimy z wiadomością o darmowych demach gry!

Przypomnijmy najpierw, że Resident Evil Village ukaże się już 7 maja 2021 roku. Co więcej, gra na samym początku miała zostać wydana tylko na PC oraz konsole nowej generacji. Okazuje się jednak, że w tytuł zagramy również na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.
Oczywiście ten kto kupi wersję na starą generację konsol otrzyma również dostęp do wydania na konsole PlayStation 5 / Xbox Series X/S, jeśli w przyszłości przesiądzie się na nowszy sprzęt.

Dzisiaj przychodzimy z newsem o aż trzech wersjach demo, które już niedługo zostaną udostępnione graczom chętnym do przetestowania Resident Evil Village zupełnie za damo.
Otóż pierwsze demo zostanie odpalone już 18 kwietnia, o godzinie 19:00. Warto podkreślić, że demo będzie dostępne jedynie przez 8 godzin czyli do 3:00 w nocy. Przez ten czas możemy pograć w Resident Evil Village jedynie przez 30 minut. Będzie to demo Village i lokalizacja jaką przyjdzie nam zwiedzać to właśnie wioska. Demo te będzie dostępne tylko dla graczy PlayStation 4 i PlayStation 5.

Kolejne demo odbędzie się tydzień później – 25 kwietnia, również o godzinie 19:00. W tym przypadku, demo także potrwa 8 godzin i do dyspozycji będziemy mieli 30 minut rozgrywki. Również z tego dema skorzystają jedynie gracze PlayStation 4 i PlayStation 5. Jednak tym razem demo to będzie pod nazwą Castle i lokalizacją jaką dostaniemy będzie zamek.

Ostatnim już demem przed premiera gry będzie połączenie dwóch poprzednich w jedną całość. Odbędzie się ono 2 maja o godzinie 2:00 w nocy i również potrwa 8 godzin. Tym razem jednak będziemy mogli grać przez całą godzinę i zwiedzimy zarówno wioskę jak i zamek. W tym przypadku z dema skorzystają już wszyscy graczy – gracze PC, PlayStation oraz Xbox.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *