Gry - sprawdź opinie

Remake Mafii przesunięty

  • Rajsi
  • 7.07.2020
  • 0

Pierwsza część klasyka jakim jest Mafia doczeka się porządnego remake’u. Informowaliśmy już o tym jakiś czas temu.
Dowiedzieliśmy się wtedy kiedy ukaże się produkcja oraz zobaczyliśmy naprawdę piękny trailer.

Mafia: Definitive Edition bo tak została nazwana odświeżona wersja gry miała się ukazać już 28 sierpnia 2020 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.
Niestety plany trochę się zmieniły.

Otóż 2K Games i Hangar 13 poinformowało, że data premiery remake’u Mafii musi zostać nieco przesunięta. Dowiedzieliśmy się, że Mafia: Definitive Edition pojawi się jednak miesiąc później, a dokładniej – 25 września 2020 roku. Decyzja ta została podjęta, ponieważ przez obecną pandemie producent miał pewne problemy by wszystko dopiąć we wcześniejszym terminie. Na Twitterze czytamy, że jakość tytułu jest dla twórcy najważniejsza i nie chce jej stracić poprzez zbyt wczesne wydanie gry.

Dobrą wiadomością jest jednak to, że już 22 lipca zobaczymy materiał, który zaprezentuje nam rozgrywkę z Mafia: Definitive Edition. Jest więc na co czekać w najbliższych dwóch tygodniach.


Przypominamy, że Mafia Game na swoim kanale opublikowała klimatyczny materiał wideo. Możemy na nim rzucić okiem na remake Mafii I, który naprawdę prezentuje się genialnie.
Widać ogromną różnicę w oprawie graficznej, także można założyć, że twórcy się postarali. Przypominamy, że będzie to całkowity remake i gra zostanie praktycznie stworzona na nowo na nowym silniku graficznym.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *