Laptopy i komputery - porównaj ceny

Red Dead Online jako samodzielna gra

  • Rajsi
  • 28.11.2020
  • 0

Rockstar ma dla nas duże i ciekawe wieści!
Otóż dzisiaj przychodzimy z wiadomością do fanów Red Dead Redemption 2, a w szczególności jego modułu wieloosobowego.

Rockstar zapowiedział, że Red Dead Online będzie już niedługo dostępne jako osobna gra!
Jak wiadomo dotychczas, by zyskać możliwość grania ze znajomymi w trybie online trzeba było zakupić pełną wersję gry wraz z trybem fabularnym. Już 1 grudnia się to zmieni i będziemy mogli dużo taniej kupić Red Dead Redemption 2, który będzie miał dostęp tylko i wyłącznie do trybu online. Jest to więc super opcja dla graczy, którzy niezbyt przepadają nad graniem samemu i przechodzeniem fabuły, a wolą pobawić się wspólnie ze znajomymi w wieloosobowej rozgrywce.

Red Dead Online będzie dostępy do kupienia zarówno na PC jak i (póki co) konsolach starej generacji. Znajdziemy go w PlayStation Store, Sklepie Microsoft, aplikacji Rockstar Games Launcher, Sklepie Epic Games i na Steam. Tytuł będziemy mogli jednak również pobrać na nasze PlayStation 5 lub Xbox Series X poprzez wsteczną kompatybilność, gdy nabędziemy go już na PlayStation 4 lub Xbox One. Warto wspomnieć, że do gry będzie wymagana subskrypcja PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

Rockstar informuje, że Red Dead Online będzie w pełni wspierany o nowe aktualizacje oraz dodatki w przyszłości. Fajną opcją będzie również to, że jeśli zmienimy zdanie i będziemy jednak chcieli zagrać w trybie fabularnym to będziemy mieli możliwość rozbudowania Red Dead Online do pełnej wersji wraz z trybem jednoosobowym za dodatkową opłatą.

Warto również wspomnieć, że od 1 grudnia do 15 lutego 2021 roku będziemy mogli kupić Read Dead Online jedynie za 22,25 zł, ponieważ Rockstar do tego czasu organizuje aż 75% zniżkę!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *