Red Dead Online: Blood Money – nowa duża aktualizacja

  • Rajsi
  • 7.07.2021
  • 0

Rockstar w ostatnich miesiącach skupił się wyłącznie na GTA Online. Dostawaliśmy mnóstwo aktualizacji z nową zawartością, różne premie, zniżki i nagrody. W tym czasie w Red Dead Online zrobiło się dość pusto, a gra nie widziała porządnej aktualizacji od naprawdę długiego czasu. Na szczęście się to zmienia!

Rockstar informuje, że już 13 lipca ukaże się nowe DLC – Red Dead Online: Blood Money.
W dodatku będziemy starać się odzyskać tak zwany Kapitał dla Guido Martelli oraz Angelo Brontego. To dla nich będziemy próbować zdobyć bardzo cenny towar, który w przeszłości stracili dwaj rewolwerowcy.
Będziemy mogli to zrobić poprzez odwiedzenie pewnych kontaktów, którzy dadzą dostęp do nowych zadań zwanych Przestępstwami. Wśród przestępstw znajdziecie wszystko od napadów na dyliżanse do wielostopniowych skoków, a także porwań, brutalnego odzyskiwania długów i nie tylko. Podczas naszych wypraw będziemy musieli wypatrywać Kapitału np. w ukrytych skrzyniach czy przy zwłokach naszych przeciwników. Dodatkowo, nawet podczas gry swobodnej będziemy mogli napadać na domostwa lub obozy, by zdobyć łatwy łup.

Jeśli zdobędziemy wystarczająco dużo Kapitału to Guido Martelli otworzy nam dostęp do Okazji. Niestety póki co nie wiemy dokładnie na czym będą one polegać.

 

W DLC pojawi się również Klub rewolwerowca. Jest to nowe ulepszenie członkostwa w Klubie podzielone na cztery odsłony. Klub ten będzie oferować różne nagrody, premie czy przedmioty. Każda z czterech odsłon będzie kosztować 25 sztabek złota, lecz mamy je podobno bardzo łatwo zdobyć z powrotem podczas wbijania 25 rang.

Ponadto Rockstar informuje, że będziemy mogli nabyć różne fanty i odzież, które były dostępne przez jakiś czas w poprzednich przepustkach bandyty.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *