Red Dead Online: Blood Money już dostępne

  • Rajsi
  • 13.07.2021
  • 0

W Red Dead Online pojawiła się właśnie nowa, duża aktualizacja – Red Dead Online: Blood Money.

Red Dead Online: Blood Money skupia się w głównej mierze na przestępczym życiu czyli napadach, wymuszeniach oraz innych bezprawnych czynów.
Żeby rozpocząć przygodę z dodatkiem oraz Przestępstwami i Okazjami musimy udać się do Saint Denis i poznać tam Guido Martellego. Stara się on odzyskać Kapitał czyli cenny towar, który trafił w ręce wielu złoczyńców i bandytów rozsianych po całej „mapie”. Guido nie działa jednak sam, na pomoc przychodzą mu wspólnicy, którzy początkowo będą nam zlecać przeróżne zadania.

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza do gry trzy PrzestępstwaZlecenie: kolej, Zlecenie: Jeb Phelps oraz Zlecenie: Bluewater. Wszystkie z nich oferują inne tło fabularne oraz inne zadania do wykonania.
Wykonując przestępstwa, zlecenia od wspólników oraz napady na gospodarstwa i obozy w grze swobodnej będziemy gromadzić Kapitał. Przekazując go Martelliemu, on odwdzięczy się dając nam dostęp do pierwszej z trzech dużych Okazji. Będzie ona polegać na napadzie na mocno strzeżony pociąg w celu kradzieży szmaragdu Covingtonów.
Kolejne nowe Przestępstwa oraz Okazje będą udostępniane w przyszłości w kolejnych, pomniejszych aktualizacjach Red Dead Online.

Oprócz tego Red Dead Online: Blood Money wprowadził Klub Rewolwerowca. Jest to ulepszenie członkostwa w Klubie Wheeler, Rawson and Co. składające się z czterech odsłon. Każda z nich będzie udostępniana stopniowo co kilka miesięcy i będzie zawierać specjalne nagrody, premie i przedmioty. Każda odsłona kosztuje jednak 25 sztabek złota, które jak Rockstar pisze – szybko odzyskamy wbijając wszystkie z 25 rang.

Dodatkowo dodatek wprowadził również pomniejsze premie, nagrody i zniżki w Red Dead Online. Między innymi, po rozmowie z Guido możemy udać się do pasera, by otrzymać niezbędnik najemnika. Jest to pakiet zawierający ekskluzywną chustę Fierro, paczki amunicji, przedmioty jednorazowego użytku oraz Kapitał.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *