Ratchet & Clank: Rift Apart – złoty status i waga gry

  • Rajsi
  • 16.05.2021
  • 0

Ratchet & Clank: Rift Apart zbliża się do nas wielkimi krokami. Przypomnijmy, że gra ukaże się tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Dzisiaj przychodzimy z dobrą informacją dla wszystkich graczy, którzy nie mogą się już doczekać premiery gry.

Otóż Sony, w czwartek na swoim Twitterze poinformowało graczy, że Ratchet & Clank: Rift Apart osiągnął złoty status. Oznacza to, że prace nad Ratchet & Clank: Rift Apart zostały zakończone, a premiera gry nie jest zagrożona i już na pewno nie zostanie przesunięta. Przypomnijmy zatem, że Ratchet & Clank: Rift Apart ukaże się już 11 czerwca 2021 roku.

Dowiedzieliśmy się również, że jak na tak piękną i dopracowaną grę, Ratchet & Clank: Rift Apart zajmie naprawdę mało miejsca na dysku. Tytuł ważyć będzie niespełna 39,3 GB, a więc dość niedużo. Twórcy w świetny sposób poradzili sobie z upchaniem tak rozbudowanej gry w tak niewiele gigabajtów.

Dla przypomnienia – Ratchet & Clank: Rift Apart w pełni wykorzysta uroki nowej generacji – dzięki haptycznym wibracjomadaptacyjnym triggerom czy wbudowanemu głośniczkowi będziemy mogli w pełni oddać się rozgrywce. Twórcy informują, że Ratchet & Clank: Rift Apart świetnie spożytkuje umiejętności nowego pada, co będziemy mogli zauważyć chociażby w działaniu broni oraz ich nowych funkcjonalnościach.
Na samym dole znajdziecie również rewelacyjny, 15-minutowy trailer!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *