Gry - sprawdź opinie

Ratchet & Clank: Rift Apart w pełni wykorzysta funkcje DualSens

  • Rajsi
  • 9.01.2021
  • 0

Insomniac Games już jakiś czas temu zaprezentowało nadchodzącą grę – Ratchet & Clank: Rift Apart. Niestety w dalszym ciągu nie znamy wielu szczegółów, lecz wiemy, że tytuł powstaje i prawdopodobnie ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku.

Ratchet & Clank: Rift Apart będzie wręcz idealną grą wpasowującą się w PlayStation 5. Produkcja będzie wykorzystywała w pełni moc nowej konsoli. W grze praktycznie nie doświadczymy ekranów ładowania, a sama grafika będzie wręcz kosmiczna. Jednak dowiedzieliśmy się, że nowy Ratchet & Clank nie tylko będzie w pełni korzystać z siły PlayStation 5, lecz również wykorzysta nowe funkcje DualSens’a.

Dzięki haptycznym wibracjom, adaptacyjnym triggerom czy wbudowanemu głośniczkowi będziemy mogli w pełni oddać się rozgrywce. Twórcy informują, że Ratchet & Clank: Rift Apart świetnie spożytkuje umiejętności nowego pada, co będziemy mogli zauważyć chociażby w działaniu broni oraz ich nowych funkcjonalnościach.

Wygląda na to, że Ratchet & Clank: Rift Apart będzie produkcją „must have” na PlayStation 5, ponieważ w pełni wykorzysta uroki nowej generacji.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *