Ratchet & Clank: Rift Apart – poznajcie nowe bronie i planety

  • Rajsi
  • 23.05.2021
  • 0

Jak wiemy Ratchet & Clank: Rift Apart zbliża się do nas wielkimi krokami i zadebiutuje już 11 czerwca 2021 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Data premiery jest już na 100% potwierdzona, ponieważ niedawno Ratchet & Clank: Rift Apart otrzymało złoty status, co oznacza, że premiera gry nie jest zagrożona.

Z racji, że do wydania tytułu dzieli nas już coraz mniej dni, dzisiaj przychodzimy z nowymi trailerami, które ukazały się niedawno na kanale PlayStation.
W pierwszym materiale zatytułowanym „Broń i pokonywanie przeszkód” możemy w głównej mierze skupić się na arsenale, który będzie dostępny w Ratchet & Clank: Rift Apart. Ciekawą nowością jaką możemy zauważyć to sposób unikania ataków – jest to szybki dash, dzięki któremu na chwile stajemy się nietykalni. Oprócz tego widzimy oczywiście mnóstwo zróżnicowanych broni, których i tak nie poznaliśmy w pełni. Fajną informacją jest to, że faktycznie każda z nich będzie w ciekawy sposób oddziaływać na nasz DualSense, co może dać niesamowitą imersję i super szczegół podczas grania.

Drugi materiał jest o planetach. Na trailerze widzimy niestety tylko 5 planet, lecz miejmy nadzieję, że będzie ich troszkę więcej. Na szczęście śmiało możemy zauważyć, że każda z nich jest bardzo zróżnicowana i każda różni się od innych całkowicie wszystkim. Na każdej planecie możemy znaleźć inny klimat, architekturę, budowę terenu, mieszkańców, stworków czy przeciwników. Co ciekawe – podczas podróży odwiedzimy nowe planety, nowe wersje starych planet oraz stare i nowe planety w innym wymiarze.

Trailery wyglądają naprawdę przepięknie i osobiście nie mogę doczekać się premiery Ratchet & Clank: Rift Apart. Zajrzyjcie więc poniżej i sami zobaczcie co przygotował dla nas Insomniac.

Broń i pokonywanie przeszkód:

 

Planety i eksploracja: 

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *