Ratchet & Clank: Rift Apart – historia

  • Rajsi
  • 24.05.2021
  • 0

Ratchet & Clank: Rift Apart zbliża się do nas wielkimi krokami i zadebiutuje już 11 czerwca 2021 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Data premiery jest już na 100% potwierdzona, ponieważ niedawno Ratchet & Clank: Rift Apart otrzymało złoty status, co oznacza, że premiera gry nie jest zagrożona.

Wczoraj informowaliśmy Was o dwóch nowych trailerach dotyczących gry. Mogliśmy na nich zobaczyć świetne bronie, które są całkowicie zróżnicowane pod względem absolutnie wszystkiego. Dowiedzieliśmy się również, że DualSense będzie inaczej reagował na każdego typu broń, więc szykuje się naprawdę ciekawa rozgrywka.
We wczorajszym wpisie, mogliśmy również obejrzeć trailer dotyczący planet. Zobaczyliśmy, że każda planeta będzie zróżnicowana pod względem klimatu, architektury, budowy terenu czy żyjątek na nich mieszkających. Więcej o tym wszystkim dowiecie się TUTAJ!

Dzisiaj przychodzimy z krótkim, lecz treściwym trailerem. Otóż tym razem, materiał nakreśla nam fabułę gry. Oczywiście nie zdradza nam dużo, lecz co nieco możemy się z niego dowiedzieć o co właściwie chodzi w Ratchet & Clank: Rift Apart. Przy okazji możemy podziwiać nowe lokacje w grze oraz świetną oprawę graficzną. Materiał możecie zobaczyć poniżej!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *