Rainbow Six Siege z darmowym tygodniem na wszystkich platformach

  • Rajsi
  • 15.03.2021
  • 0

Tydzień z darmowym graniem! 

Tydzień właśnie się zaczął, a już mamy świetne wieści dotyczące darmowego grania w super tytuł!
Otóż Ubisoft organizuje darmowe granie w Rainbow Six Siege.

Przez cały tydzień możemy testować zupełnie za darmo wyżej wymienioną produkcję. Oferta bowiem trwa od 18 marca, godziny 18:00 dla PC oraz od godziny 8:00 dla PlayStation oraz Xbox.
Pogramy aż do 25 marca, godziny 21:00 dla PC i 8:00 dla PlayStation oraz Xbox. Jak już się domyślacie – z oferty skorzystają wszyscy, ponieważ tyczy się ona graczy na PCPlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One, Xbox Series X/S. Bawić będziemy się mogli w udostępnionej, pełnej wersji gry, wraz ze wszystkimi mapami i trybami.

Niestety gracze Xbox potrzebują subskrypcji abonamentu, by móc skorzystać z weekendu. Mowa tutaj oczywiście o Xbox Live Gold.

Gracze PC oraz PlayStation 4 już od jutra mogą wcześniej pobierać grę, by być przygotowanym na czwartek. Istnieje oczywiście możliwość zagrania z graczami, którzy posiadają już grę lub także korzystają z darmowego weekendu.

Skąd pobierać?

Jeśli gra nam się spodoba możemy kupić ją ze zniżką sięgającą nawet 70% w oficjalnym sklepie. Wówczas wszystkie poczynione postępy podczas weekendu zostaną przeniesione.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *