Gry - sprawdź na Ceneo

RAGE 2 – zwiastun, premiera i informacje

  • Rajsi
  • 12.05.2019
  • 0

Trochę informacji na temat RAGE 2.

Data premiery RAGE 2 już niedługo bo jest ona zaplanowana na 14 maja.
Tytuł zadebiutuje oczywiście na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

RAGE 2 to interesujący oraz pełen akcji shooter, który został osadzony w otwartym świecie, co oznacza że gracz będzie mógł udać się do wybranego miejsca na całej mapie. Z pewnością z tego skorzystamy, ponieważ na świecie czekają na nas wiele ciekawych i zróżnicowanych miejsc – chociażby tętniące życiem jungle, zdradzieckie bagna czy spalone słońcem pustynie.
W tytule spotkamy wiele potworów, mutantów czy szaleńców z którymi będziemy musieli walczyć o kontrolę nad pustkowiami. Pomogą nam w tym różne narzędzia, które będziemy ulepszać, moce czy umiejętności.
By temu wszystkiemu zaradzić i zwiedzić wielki świat to do dyspozycji będziemy mieć bardzo duży wachlarz różnych pojazdów, dzięki którymi przemierzymy rozległe pustkowia.

Tutaj podsumowanie gry i wyjaśnienie fabuły przez twórców:
Uderzenie asteroidy unicestwiło 80% ziemskiej populacji, a ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia i zagrożenie dla Władzy. Pozbawiono cię domu i pozostawiono na pewną śmierć w świecie, gdzie czekają na ciebie niesamowite starcia pojazdów, pierwszoosobowa rozwałka na sterydach, przepełniony szaleństwem otwarty świat oraz zapalczywa walka o wolność i sprawiedliwość. Musisz przedrzeć się przez bezwzględne pustkowia, walcząc z żądnymi krwi gangami, by zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią zadanie ostatecznego ciosu opresyjnej Władzy.

TRAILER:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl