Pro Evolution Soccer zmienia nazwę i będzie darmowe

  • Rajsi
  • 26.07.2021
  • 0

Zapewne wielu fanów piłki nożnej kojarzy nie tylko FIFĘ jako grę piłkarską, lecz również Pro Evolution Soccer od studia Konami.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Konami po cichu udostępniło demo gry, którą nazwało „New Football Game Online Performance Test„. Studio nie nazwało wtedy produkcji jako PES 2022, lecz i tak każdy wiedział, że chodzi właśnie o ten tytuł. Teraz wiemy jednak, dlaczego twórcy zdecydowali się na takie rozwiązanie.

Otóż studio Konami zmienia nazwę swojej gry i od teraz produkcja będzie nosiła tytuł „eFootball„.
Jednak to nie wszystkie informacje jakie dla Was mamy. Kolejną wiadomością, która jest najważniejsza i najciekawsza to to, że eFootball będzie całkowicie darmowy dla każdego, ponieważ gra przechodzi na moduł free-to-play.
Produkcja pojawi się już tej jesieni na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series. Póki co wiemy jednak, że w eFootball będziemy mieli jedynie do dyspozycji mecze towarzyskie z możliwością zagrania jednym z dziewięciu dostępnych klubów. Gra jednak ma się prężnie rozwijać, co widać na załączonej grafice poniżej traileru.
Warto również wspomnieć, że Konami zmieniło silnik tytułu i od teraz eFootball będzie działać na Unreal Engine 4.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *