Premiera Watch Dogs: Legion opóźniona

  • Rajsi
  • 27.10.2019
  • 3

Kolejna premiera zmieniona! 

Na duże i ciekawe produkcje jeszcze sobie trochę poczekamy. Niedawno dowiedzieliśmy się, że data premiery The Last of Us 2 została przesunięta o kilka miesięcy i tytuł zadebiutuje dopiero w maju. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to zapraszamy TUTAJ!

Dzisiaj przychodzimy z informacją o kolejnej zmianie premiery dużego tytułu.
Otóż Ubisoft odpowiedzialne za Watch Dogs: Legion ogłosił, że gra pokaże się kilka miesięcy później. Początkowo produkcja miała pojawić się 6 marca 2020 roku, lecz teraz data premiery jest nieznana.
Tytuł ma się pokazać dopiero w drugiej połowie 2020 roku. Dokładnie mowa jest o okresie między 1 lipca, a 31 grudnia. Niestety nie znamy już dokładnej daty.

Podwód jest dość ciekawy.
Ubisoft informuje, że nie jest usatysfakcjonowany sprzedażą The Division 2 oraz Ghost Recon: Breakpoint. Mówi, że tytuły te miały niezadowalające wyniki i słabo się przyjęły wśród graczy. Studio chce dopracować nadchodzącą produkcję jaką jest Watch Dogs: Legion by nie powtórzyć tego samego błędu. Firma chce czymś wyróżnić grę, by ta była interesująca, a gracze chętnie w nią zagrali.

Jeśli macie ochotę odświeżyć nieco wiedzę na temat Watch Dogs: Legion to zapraszamy TUTAJ po wszelkie potrzebne informacje i szczegóły.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *