Premiera Nintendo Switch już za nami

  • Jakub
  • 6.03.2017
  • 0

Właśnie kilka dni temu na rynku pojawiła się nowa konsola. Dość nietypowa na pierwszy rzut oka. Do wyboru mamy dwie wersje, z kolorowymi kontrolerami Joy-Con, albo koloru szarego. W zestawie mamy także stację dokującą, opaski do kontrolerów, uchwyt Joy-Con, zasilacz oraz kabel HDMI. W internecie pojawia się masa recenzji, wiemy jedno że konsola może mieć potencjał, zobaczymy jak producenci gier to wykorzystają.

Jak na razie nie wiele gier mamy dostępnych, ale The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Z opinii recenzentów, można wywnioskować że producenci stworzyli naprawdę niezwykłą grę.
Długo można by opisywać możliwości, część macie w filmie a w skrócie możecie zobaczyć na dole.
Po podłączeniu, włożeniu do stacji ekranu, czy całej konsoli możemy dwa wysuwane z boków elementy wsunąć w specjalne miejsca w dedykowanym uchwycie i stworzymy tak właśnie pada.

Co do specyfikacji to w grafice jest system Nvidia, i dostępne są 4 Gb pamięci Ram, z najważniejszych dla Was informacji. Oczywiście specyfikacje są bardziej szczegółowe, jak znajdzie się prawdziwy fan takiej konsoli to bez problemu trafi na nie w sieci. No i ma dysk twardy 32 Gb. Kontrolery wytrzymują 20 godzin zabawy a konsola aż 3 godziny.

Ciekawy sprzęt. Co o nim sądzicie ?

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *