Poznaliśmy dokładne wnętrze PlayStation 5

  • Rajsi
  • 7.10.2020
  • 0

PlayStation 5 zbliża się do nas wielkimi krokami. Już za niedługo nowy sprzęt od Sony wyląduje na sklepowych półkach i będzie możliwy do kupienia.
Premiera konsoli zaplanowana jest na 19 listopada 2020 roku.

Z racji, że do dnia ukazania się PlayStation 5 zostało niewiele, Sony zdecydowało się pokazać nam dokładne wnętrze konsoli. Otóż na oficjalnym kanale Sony pojawił się materiał, w którym Masayasu Ito czyli wiceprezes wykonawczy do spraw inżynierii sprzętu i operacji w Sony rozkręcił PlayStation 5 na naszych oczach.

Środek konsoli poznaliśmy naprawdę bardzo dokładnie, dzięki czemu wiemy teraz w jaki sposób PlayStation 5 zostało zbudowane i co kryje się w jego wnętrzu. Ito nie szczędził nam szczegółów i cały sprzęt rozkręcił „śrubka po śrubce”, odsłaniając wszystkie elementy czyhające w środku.
Jedną z ciekawszych odkryć jest system chłodzący. Główny trzon czyli olbrzymi radiator, wyposażony w solidny wentylator oraz ciekły metal, by lepiej odprowadzać ciepło powinien świetnie dawać sobie radę z ochładzaniem konsoli w cichy i przyjemny sposób.

Dodatkowo z filmu wynika, że rozebranie PlayStation 5 nie będzie takie trudne. Ito robi to w sposób naprawdę łatwy i szybki, także nie powinniśmy mieć problemu, by zrobić to na własną rękę, jeśli przyjdzie taka potrzeba w przyszłości.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *