Gry - sprawdź na Ceneo

POWRÓT LIVE – Znów Razem Zagramy!

  • Paveł
  • 10.09.2018
  • 1

Myślę, że na tą wiadomość niektórzy z niecierpliwieniem czekali już od czerwca 2017 roku. Tak, to już tyle czasu minęło od ostatniego streama, jak dobrze pamiętam (w razie czego mnie poprawcie).

Kiedy LIVE?

Pierwszy stream odbędzie się w środę, czyli 12 września od 17:00 do 19:00.

Przewiduję jeden stream tygodniowo, choć czasem może się ich zdarzyć więcej. Wiele będzie zależało od Was oraz oczywiście od czasu, moich możliwości. Będę na bieżąco informować Was o kolejnych transmisjach i godzinach bezpośrednio na YouTube/Facebook.

Gdzie będą LIVE?

Wszystkie live będą przeprowadzane na YouTube, na moim kanale. Link bezpośrednio do strony ze stream: zobacz tu

Co będzie na LIVE?

Na streamach będziemy grać z Wami w GTA Online. Tak, dokładnie, będziecie mogli dołączyć do gry, wspólnie, razem. Skupimy się na różnych oficjalnych, jak i nieoficjalnych akcjach, a także na sesjach publicznych.

Donacje SMS/PayPal

Oczywiście jak kiedyś, teraz także będą dostępne donacje SMS/PayPal. Wysłanie donacji umożliwia pokazanie się na ekranie live, a do tego Waszą wiadomość przeczyta Ivona, a także ja. Ponadto pieniążki, które uda nam się zebrać idą na kolejny film GTA Prawdziwe Życie, którego koszt przekracza znacznie moje możliwości. Dzięki każdej złotówce zbliżymy się do kolejnego odcinka za co już z góry gorąco Wam dziękuję!

Oczywiście będzie mój stały kontakt z czatem, jednak z doświadczenia wiem, że czasem wiadomości na czacie jest zbyt wiele, a do tego czytanie ich utrudnia emocjonująca i wymagająca skupienia rozgrywka w GTA. Tutaj z pomocą przyjdą właśnie donacje oraz Ivona.

Jak można dołączyć do gry na LIVE?

Aby dołączyć do wspólnej gry należy przede wszystkim dołączyć do nowej, otwartej ekipy GTA Online, którą znajdziecie: kliknij tutaj . W trakcie live, różnych akcji w których będziemy się bawić, będę wysyłać zaproszenia do wszystkich członków ekipy.

Pamiętajcie jednak, że niestety wszystkie akcje, jak i sesje mają ograniczoną ilość wolnych miejsc, tak więc będzie liczyła się szybkość odbierania zaproszeń – kto pierwszy… . Będzie to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie.

Dlaczego nie było LIVE?

Oj, tutaj pojawiło się wiele powodów, które zmusiły mnie zamknięcia tematu streamów. Przede wszystkim był problem związany z czasem, gdyż sporo zacząłem podróżować, m.in. poprzez remont mieszkania i moją planowaną przeprowadzkę, kończąc finalnie na problemach z internetem oraz domykaniem wszelkich spraw związanych z nowym miejscem zamieszkania, jak i swoimi projektami (ostatnim było GTA Prawdziwe Życie).

Na szczęście wszystko już opanowane i możemy wrócić do streamów, wspólnej zabawy.

Zapraszam

Wpadajcie więc już w środę o 17:00, bawcie się z nami i jeśli macie możliwość wesprzyjcie w produkcji jeszcze lepszego, znacznie droższego, kolejnego filmu GTA Real Life.

POZDRO i do Zobaczenia!

Tagi: / / /

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo.pl