Gry - sprawdź opinie

Popularna scena z GTA V odtworzona przez prawdziwych aktorów

  • Rajsi
  • 12.01.2021
  • 0

Jak wiemy GTA V jest już dość długo na rynku, ponieważ gra pojawiła się w 2013 roku. Wiemy również, że mnóstwo naszych czytelników jest fanami owej produkcji i właśnie do nich jest kierowany dzisiejszy wpis.
GTA Online w ostatnich latach mocno się wybiło i to ono jest priorytetem Rockstar’a. Jednak każdy kto przepada za GTA V zapewne już sporo czasu temu przeszedł ten trochę bardziej zapomniany – tryb fabularny. Jeśli jednak nie dotrwaliście do napisów końcowych to z pewnością ukończyliście choć kilka pierwszych misji.

Przejdźmy do meritum.
Otóż pod koniec drugiej misji zatytułowanej „Franklin i Lamar” widzimy charakterystyczną scenę, gdzie Lamar w prześmiewczy sposób „obraża” Franklina przed jego domem. Scena ta w ostatnim czasie stała się dość popularna i powstały z nią ciekawe przeróbki.
Do akcji postanowili dołączyć się prawdziwi aktorzy, którzy podstawiali głos Franklinowi i LamarowiShawn Fonteno oraz Slink Johnson. Stworzyli oni film na kanale PlayStation Haven na YouTube, gdzie odgrywają kultową scenę.

Scena wyszła naprawdę świetnie. Wszystko zostało odegrane idealnie – ujęcia, ruchy, tekst, styl ubioru, a nawet ton głosu – widać, że aktorzy się postarali. Koniecznie zobaczcie poniższe wideo bo jest ono wręcz obowiązkowe jako fajny smaczek i ciekawostka dla graczy lubiących GTA V. Poniżej możecie jeszcze obejrzeć filmik od Izaya Jayel, który postanowił porównać scenę z aktorami, ze sceną w grze – tutaj widać naprawdę idealne podobieństwo.

Film porównujący:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *