TELEDYSK - TO THE TOP

Polski symulator monitoringu miejskiego – City Eye

  • Rajsi
  • 19.06.2020
  • 0

Polskie studio Ultimate Games S.A. tworzy ciekawą produkcję, w której wcielimy się w operatora monitoringu miejskiego.
City Eye bo tak nazywa się tytuł to symulator miejskiej inwigilacji gdzie naszym zadaniem będzie dbanie o bezpieczeństwo obywateli. Będziemy musieli opanować i zwalczać przestępczość oraz inne zagrożenia na miejskich drogach. Będzie się to opierało na wyszukiwaniu niebezpieczeństw, śledzeniu kryminalistów oraz monitorowaniu ich działań czy w końcu wzywaniu specjalnych służb.

Twórcy stawiają dużą wagę na zróżnicowanie i unikalną rozgrywkę.
Gra ma być mocno rozbudowana, a szeroki katalog różnych zdarzeń, z którymi będziemy musieli się zmierzyć (np. dewastacje mienia, pożary, kradzieże samochodów czy terroryzm) z pewnością doda rozgrywce różnorodności.

Jeśli zainteresowaliście się tytułem to śmiało można wejść na Steam (TUTAJ), ponieważ właśnie na tej platformie dostępny jest bezpłatny prolog. Jest to demo, w którym monitorujemy jedną z dzielnic miasta i staramy się by była ona bezpieczna. Jest to więc fajna okazja do wstępnego przetestowania City Eye.
Produkcja ma się pojawić w II połowie 2020 r. na PC, a później prawdopodobnie także na konsole.

  • TUTAJ zobaczymy City Eye na Steam.

W prologu dostępna jest jedna dzielnica. W finalnej wersji gry dzielnic będzie w sumie 16, a system monitoringu obejmie łącznie aż kilkaset kamer. Ostateczna wersja gry zaoferuje oczywiście znacznie więcej elementów. Szykujemy m.in. systemy aktywnego zarządzania kamerami i reakcji mieszkańców na wydarzenia. Dojdą też nowe typy zdarzeń, w tym np. uliczne kradzieże, wypadki, przestępstwa drogowe i morderstwamówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

City Eye to gra inspirowana rzeczywistością i systemami inwigilacji totalnej, które oparte są na rozbudowanych sieciach monitoringu. Wiele osób nie zdaje sobie obecnie sprawy, jak szerokie zastosowanie znajdują takie systemy kontroli. Dotyczy to oczywiście nie tylko krajów autorytarnych, ale także tych uznawanych za demokratyczne. Nasza gra pozwoli poznać bliżej ten nieco już orwellowski świat i sprawdzić, jak to jest mieć wielką kontrolę nad miejskim życiemtłumaczy Mateusz Zawadzki.

Wymagania minimalne: 

  • System: Windows 7 (64 bity)
  • Procesor: Intel Core i3-4170
  • RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 950
  • Dysk: 10 GB wolnego miejsca

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *