PlayStation VR2 z oficjalną ceną w Polsce

  • Rajsi
  • 25.11.2022
  • 0

Kolejne konkretne ceny od Sony! 

W nowym roku fani PlayStation dostaną zastrzyk nowości. Oprócz PS VR2 czeka na nas nowiutki kontroler – DualSense Edge, który pokaże się 26 stycznia. Wypasiony pad będzie miał również wypasione opcje konfiguracji ale także wypasioną cenę. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej to zapraszamy TUTAJ!

Dzisiaj przychodzimy z kolejnym newsem, który dotyczy ceny nadchodzącego sprzętu. Tym razem bierzemy pod lupę PlayStation VR2. Nowe gogle pojawią się niecały miesiąc po DualSense Edge, a dokładnie 22 lutego.
Sony jakiś czas temu podało jedynie sugerowane ceny detaliczne, także musieliśmy mieć na uwadze, że końcowa cena w Polsce może się nieco różnić. Dość niedawno dowiedzieliśmy się jednak o oficjalnych cenach, które będą obowiązywać w Polsce.

Za standardową wersję PlayStation VR2, która zawiera gogle PS VR2, kontrolery PS VR2 oraz słuchawki stereo przyjdzie nam zapłacić dokładnie 2.999 zł. Zestaw powiększony o grę Horizon: Call of the Mountain będzie naturalnie jeszcze droższy i jego cena sięga 3.299 zł.

Jeśli chcecie odświeżyć pamięć i przypomnieć sobie szczegóły nowych gogli to zapraszamy TUTAJ. Znajdziecie tam szczegółowy, lecz skompresowany opis urządzenia, dzięki czemu szybko dowiedziecie się najważniejszych informacji o sprzęcie. Jeśli jednak macie ochotę na bardziej techniczne wiadomości to wbijajcie TUTAJ.

https://www.youtube.com/watch?v=u5L9Mvh7tAk&ab_channel=PlayStation

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Laptopy i komputery - zobacz ceny