PlayStation 5 już niedługo w sklepach?

  • Rajsi
  • 17.01.2021
  • 0

PlayStation 5 to bez wątpienia temat trudny. Konsola choć bardzo wyczekiwana jest również bardzo niedostępna. Sony jednak powiedziało pod koniec poprzedniego roku, że początek 2021 roku będzie obfity w nowe dostawy PlayStation 5. Póki co niestety w Polsce cisza i nie widać PlayStation 5 na internetowych, sklepowych półkach.

Ma się to jednak już niedługo zmienić!
Jak wiecie czy też nie – RTV Euro AGD zapowiedziało jakiś czas temu, że kolejna dostawa konsol PS5 jest potwierdzona do końca stycznia. Ponadto sklep Media Expert na Twitterze, odpowiedziało użytkownikowi, że wysyłka PlayStation 5 z napędem będzie realizowana od 21.01. Oznacza to, że sklep będzie musiał mieć już konsolę w swoich rękach.
Dodatkowo, według nieoficjalnych źródeł – PlayStation 5 ma się również pojawić w Media Markt oraz różnych, pomniejszych sklepach.

Jeśli okaże się to wszystko prawdą to możliwe, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć PS5 w sklepach internetowych. Jednak nie wiemy jak będzie z dostępnością. Jakiś czas temu Sony mówiło, że szykuje w końcu dużą dostawę, w której będzie do dostania naprawdę mnóstwo konsol. Czy będzie tak naprawdę? Tego nie wiemy ale warto śledzić strony sklepów internetowych bo nie wiadomo kiedy konsola pojawi się w ich asortymencie.

Oto wspomniany komunikat ze strony RTV Euro AGD:

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *