Gry - sprawdź opinie

PlayStation 4 przestaje być produkowane?

  • Rajsi
  • 6.01.2021
  • 0

Jak wiemy PlayStation 5 wystartowało prawie 2 miesiące temu i powoli konsola zadomawia się u coraz większej ilości osób. Jednak wielu graczy nie ma w planach stać się posiadaczami nowej generacji i zamiast tego woli posiedzieć jeszcze przez jakiś czas na PlayStation 4.

Niestety Sony, a dokładniej japoński portal poinformował, że większość konsoli PlayStation 4 zostaje wycofana z produkcji. Wersje z większymi dyskami – 1TB / 2TB, białe, Pro oraz Slim już za jakiś czas przestaną być całkowicie produkowane przez Sony i gdy znikną ostatnie sztuki ze sklepowych półek to niestety już nigdzie ich nie dostaniemy.
Dokładniej zostanie tylko jedna wersja do dostania w sklepach – model PS4 Jet Black 500 GB.
Jeśli więc mieliście plany w przyszłości najpierw zaopatrzyć się w PS4 to może warto już powoli się rozglądać za konsolą, ponieważ potem może jej zabraknąć.

Sony zapewne chce bardziej skupić się na produkcji PlayStation 5, by wreszcie konsol nie brakowało w sklepach i każdy mógł ją w spokoju kupić. Oby tylko Sony dobrze to wykorzystało i faktycznie dali radę w końcu zaspokoić oczekiwania wielu graczy.

Warto od razu wspomnieć, że komunikat ten został ujawniony tylko w Japonii (TUTAJ), więc de facto nie wiemy czy tyczy się on całego świata. Jednak raczej możemy się spodziewać, że niedługo inne kraje także będą publikować tego typu informacje. O wszystkim będziemy oczywiście informować!

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *