Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - wybierz na Ceneo

Pełna wersja gry Heavy Rain już na PC

  • Rajsi
  • 9.07.2019
  • 0

Można już grać na PC w Heavy Rain! 

Jak wiemy w sklepie Epic Games mają się pojawić trzy tytuły, które niegdyś były dostępne tylko jako ekskluzywne gry na PlayStation 4.
Mowa tutaj o produkcjach takich jak: Detroit: Become Human, Beyond: Dwie Dusze oraz Heavy Rain.

Dobra wiadomość jest taka, że jedna z nich jest już dostępna do kupienia w sklepie Epic Games. Dokładnie jest to tytuł Heavy Rain, w którego pełną wersję możemy grać już na PC.

Jeśli chcielibyście przetestować grę przed jej zakupem to zapraszamy TUTAJ. Wyjaśniliśmy tam jak zagrać w darmowe demo Heavy Rain na PC.

TUTAJ możemy kupić grę.
Przypominamy, że produkcje będą przez cały rok dostępne tylko w sklepie Epic Games Store, później mogą trafić także na np. Steam.

Informacje o grze:
Heavy Rain opowiada nam o śledztwie detektywistycznym seryjnego mordercy znanego jako „zabójca z origami”. Zostawia on na swojej drodze zawinięte figurki origami, w których znajdziemy wskazówki jak odnaleźć ofiarę. Znaki kieruje głównie do rodziców porwanych dzieci. My jako główny bohater – ojciec porwanego dziecka będziemy musieli zmierzyć się z ciężkimi zadaniami, które powoli będą nas doprowadzać do miejsca, gdzie znajduje się nasz syn.
Gra opiera się na zasadzie naszych wyborów więc tylko od nas zależy czy damy radę uratować nasze dziecko.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

POLECAM

Gry - sprawdź na Ceneo