PC Building Simulator jako kolejna darmowa gra od Epic

  • Rajsi
  • 4.10.2021
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za kilka dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania tylko jednej produkcji.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez 3 dni mamy szansę za darmo zdobyć Europa Universalis IV. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuł jaki możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to PC Building Simulator.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  7 października i skończy się w czwartek – 14 października. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

  • PC Building Simulator – TUTAJ

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

PC Building Simulator:
Otwórz i rozwijaj własny serwis naprawy komputerów, ucząc się diagnozować i naprawiać usterki oraz budować PC. Dzięki prawdziwym, licencjonowanym częściom i kompleksowej symulacji sprzętu oraz oprogramowania możesz zaprojektować i stworzyć wymarzony PC.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *