TELEDYSK - TO THE TOP

Party Crasher Simulator – czyli zostań pranksterem

  • Rajsi
  • 30.06.2020
  • 0

Polskie studio Glob Games zapowiedziało nowy tytuł o nazwie Party Crasher Simulator.
W grze wcielimy się w imprezowego prankstera, który będzie rujnować rozmaite imprezy oraz dostarczy nam sporo dobrego humoru. Gra skupi się na rozgrywce jednoosobowej oferując elementy symulatora i skradanki.
Party Crasher Simulator swoją premierę ma wstępnie zaplanowaną na II połowę 2021 roku na PC. Później gra ma się także pojawić na Nintendo Switch oraz najprawdopodobniej również na PlayStation 4 i Xbox One, jak i na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Głównym bohaterem będzie licealista, który po przyjściu do nowej szkoły wdał się w dosyć specyficzne środowisko. Otóż nowa grupa pasjonujące się rujnowaniem imprez poprzez różne dowcipy i pranki. Naszym zadaniem będzie przypodobanie się towarzystwu i pięcie się w górę w hierarchii panującej w grupie. Zdobyte punkty reputacji dadzą nowe możliwości oraz umiejętności specjalne.
W grze znajdziemy aż 20 różnych rejonów, gdzie będziemy mogli wcielać w życie nasze pomysły na „pranki”. Katalog imprez również będzie dość rozbudowany – poza domówkami, lista obejmie m.in. wieczory panieńskie, imprezy basenowe, bale przebierańców, imprezy firmowe, potańcówki w domach spokojnej starości, stypy i wesela.

  • TUTAJ zobaczymy Party Crasher Simulator na Steam.

Prace nad grą są jeszcze na wstępnym etapie, a pierwszy trailer ma raczej poglądowy charakter. Już teraz mogę jednak powiedzieć, że szykujemy pokręconą fabułę, wiele ciekawych lokalizacji i jeszcze więcej możliwości robienia zmyślnych dowcipów. Gracz wybierze np. jedno z osiedli, a następnie będzie musiał zlokalizować miejsce imprezy, dokładnie zbadać teren i potem przejść do czynów. Party Crasher Simulator oprze się głównie na elementach skradankowych, ale gracz otrzyma przy tym dużo swobody. Będzie można więc działać też w stylu Johna Rambo czy korzystać z metod opartych na elementach swego rodzaju dyplomacji i sile przekonywania. Każdą z imprez można będzie zrujnować na wiele różnych sposobówmówi wiceprezes Glob Games Studio, Karol Marcinkowski.

Nasz nowy projekt to gra o wyraźnie humorystycznym charakterze, a sama rozgrywka będzie mocno rozbudowana i zróżnicowana. Tytuł pozwoli na realizację bardzo różnorodnych akcji i dowcipów. Zgniłe jaja w sypialni? Karaluchy w sałatce? Pokłócenie młodej pary? To tylko niewielka część dowcipów, których zrobienie umożliwi Party Crasher Simulatordodaje Karol Marcinkowski.

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *