Oto następne darmowe gry od Epic Games

  • Rajsi
  • 27.11.2022
  • 0

Dzisiaj przychodzimy z nową okazją do pobrania gier za darmo, które już za parę dni będą dostępne na Epic Games Store. W tym tygodniu mamy możliwość pobrania dwóch produkcji.
Warto wspomnieć, że jeszcze przez chwilę mamy szansę za darmo zdobyć STAR WARS: Squadrons. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Tytuły, które możemy tym razem zdobyć w tym tygodniu to Fort Triumph oraz RPG in a Box.

Cała akcja zaczyna się już w czwartek –  1 grudnia i skończy się w czwartek – 8 grudnia. Zatem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania gry póki będzie można to zrobić za darmo!

Pamiętajcie, że nie jest to akcja darmowe granie na pewien czas tylko jeśli pobierzemy grę do naszej biblioteki to zostanie ona z nami już na zawsze!
Fajną opcją jest to, że przez rok, co tydzień będziemy dostawać kolejne produkcje za darmo. Oczywiście o wszystkim będziemy informować.

Fort Triumph:
Gra strategiczna łącząca turową walkę X-COM z eksploracją świata HOMM. Buduj miasta, gromadź artefakty, udoskonalaj postaci i wpływaj taktycznie na otoczenie, wykorzystując prawa fizyki!

RPG in a Box:
Tchnij życie w swoje historie i pomysły! RPG in a Box to przystępne narzędzie do tworzenia gier oraz innych interaktywnych doznań w zabawny i prosty sposób.

https://www.youtube.com/watch?v=Ea8OfjVqNz0&ab_channel=RPGinaBox

Udowodnij, że nie jesteś BOTEM... *

REKLAMA

Laptopy i komputery - zobacz ceny